Bursa Hukuk Bürosu

Av. Arb. Özlem Zennup ÖZKÖK: +90 541 485 92 48

Bursa hukuk bürosu olarak hizmet verdiğimiz uzun uzun yıllardan beri tek amacımız sizlerin daha iyi temsil edilmenizdir. Bu anlamda hukuk alanında yaptığımız ilk çalışmalardan günümüze kadar yolumuza devam ederken aynı zamanda gelecekle ilgili daha sağlam adımlar atabilmek adına çalışmalarımıza hız kesmeden devam ediyoruz. İnsanların hukuk alanında yeterli bilgiye sahip olmadıklarını bildiğimiz için özellikle konuları ayrıntılı bir şekilde inceleyerek davalarımızın kontrolünü sağlıyoruz.

Özkök hukuk bürosu Bursa’da sağladığı hizmetler sonucunda oldukça farklı alanlarda avukatlık hizmeti sunmuş ve sunmaya devam etmektedir. En önemli alanların incelendiği ve bu alanlarla ilgili olarak gerekli donanımlara sahip olan avukatlarla çalışmakla birlikte bu avukatların ilgili alanlara karşı yeterince deneyim kazanmış olmasına oldukça dikkat etmektedir. Bu kapsamda hem avukatlarla çalışırken hem de avukatlık hizmeti sunarken bu ayrıntılara oldukça dikkat etmekteyiz. Özellikle herhangi bir dava konusuyla ilgili olarak daha önce o davaya benzer bir konuyla çalışmamış olan bir avukat tahsis etmek yerine daha deneyimli olan birisini yönlendirmeyi daha isabetli görmekteyiz.

Bursa Avukat Hukuk Bürosu

Bursa’daki en iyi avukatları hukuk büromuzun çatısı altında bir araya getirerek müvekkillerimiz için sağlam bir hukuksal temel oluşturma gayreti içerisinde çalışmaktayız. Yaptığımız çalışmalar göz önüne alındığında değerlerimizin ve müvekkillerimize karşı olan tutumumuzun en üst seviyede oldu rahatlıkla görülebilecektir. Bununla birlikte avukat bürosu çatısı altında birlikte çalışmaya karar verdiğimiz arkadaşlarımızın belirli dava konuları üzerinde yeterince deneyime sahip olması konusunda oldukça hassas davranmaktayız. Bu çerçevede hukuk büromuzda çalışmaya başlayan avukatların belirli konular üzerinde yeterince davaya bakmış olması ve bu davaların büyük çoğunluğunda başarılı sonuçlar elde etmesi gerekmektedir. Bu konu üzerinde oldukça dikkatli bir şekilde davranarak avukat seçimlerini bu minval üzerine yapmaktayız.

Bursada avukatlık hizmeti veren arkadaşlarımızı profesyonel bir hukuk bürosunun çatısı altına toplayarak sağladığımız bu hizmetin en önemli adımı ise müvekkillerimize olan yakınlığımızın daha da derinleşmesi ve halk ile iç içe bir şekilde çalışma prensibini edinmiş olmamızdır. Hukuki davalarda kullanılan kendine has terminoloji ile halktan kopuk bir sistem gibi görünen dava yazışmalarını, herkesin anlayabileceği şekilde açıklayarak insanların konuları oldukça iyi anlamasına yardımcı oluyoruz.

Özkök Hukuk Bürosu Öncelikleri

Bursa avukat Nilüfer ilçesinde ki hizmetler sayesinde halkın sevgisini kazanmakla birlikte aynı zamanda halk ile iç içe olmanın vermiş olduğu huzuru yaşıyoruz. Özellikle herhangi bir dava ile karşı karşıya kalan insanların bize ilk başvuru yapmalarının ardından detaylı bir şekilde konuyu anlaması adına açıklamalarda bulunuyoruz. Bu noktada ilk olarak dava dosyasının avukatlar tarafından en ince detaylarınca incelenmesini sağlayarak konuyla alakalı detayları öğreniyor ardından ise vatandaşın anlayacağı bir terminolojiye uygun olarak açıklamalarda bulunuyoruz.

İnsanlarla karşılıklı olarak kurduğumuz iletişim sayesinde hem onların dava ile ilgili detayları öğrenmelerini sağlıyor hem de ilerleyen dönemlerde atılacak adımlarla ilgili gerekli alt yapının hazırlanmasına yardımcı oluyoruz. Bu sayede davanın başlangıç sürecinde tüm detayları anlayan birisinin davanın ilerleyen aşamalarında yabancılık çekmemeleri adına büyük bir adımın atılmış olması sağlanmış olmaktadır.

Bu çerçevede davanın tüm noktalarının müvekkil tarafından anlaşılması beklenmediği gibi hiç anlamaması da göz ardı edilmemelidir. En azından dava ile ilgili olan kritik detayların oldukça sade ve anlaşılabilir bir dille anlatılması ve müvekkilin bu kritik noktaları oldukça iyi anlaması gerekmektedir. Bursa avukatlar iletişim bilgilerini İnternet sitemizden edinebilirsiniz.

Av. Arb. Özlem Zennup ÖZKÖK : +90 541 485 92 48