İcra Takibi ve Yönetimi

2019-03-05T11:23:30+00:00
Law 9

Özkök Hukuk Bürosu olarak 2008 yılından beri Qnbfinansbank A.Ş.’nin, 2017 yılından beri ise Vera Varlık A.Ş.’nin Bursa sözleşmeli bürosu olarak çalışmaktayız.  Ayrıca çeşitli sektörlerden çeşitli müvekkil firmalarımızın kambiyo senetlerinden kaynaklı alacak takiplerini yürütmekteyiz.

Call center ekibimiz tüm gün borçlularımıza telefon, mesaj, sesli mesaj yöntemleri ile ulaşarak borçlulara yardımcı olmaya, ödeme kolaylıkları sunmaya çalışmakta, borçları defaten ödemede faiz indirimi ile ya da taksitle yapılandırarak kolay ödenebilir hale getirmeye çalışmaktadır.

Saha ve operasyon ekibimiz çeşitli sorgu programları vesilesi ile borçlulara ulaşarak borçlularla irtibat kurmaktadır. İcra ekibimiz evrak işlemlerinin icra dairesinde gerçekleştirilmesi, mal varlığı hacizlerinin konulması, maaş hacizlerinin konulması, haciz ve muhafaza işlemlerinin yapılması alanlarında tahsilatımıza destek sağlamaktadır.

 
Merhaba hoşgeldiniz, Avukatımız size uygun olduğunda yardımcı olacak. Lütfen bize adınızı soyadınızı yazın ve kısaca sorununuzdan bahsedin.
Powered by