HEMEN İLETİŞİME GEÇMEK İÇİN 0 541 485 92 48

Sermaye Artırımı

Sermaye artırımları şirketlerin büyümesi için yapılan yatırımları tanımlamaktadır. Zarara uğranılan durumlarda zararı durdurmak içinde kullanılan bir yöntemdir. Sermaye artırımı tıpkı anlamında da olduğu üzere sermayenin, ana paranın büyütülmesi işidir. Tamamen istenilerek yapılabilir, belli başlı zararları engellemek içinde sermaye artırımı yapılabilir. Sermaye artırımı için belli ve mecburi haller bulunmamaktadır. Sermaye artırımı yapılacağı durumlarda belli başlı hukuki konulara hakim olmak, mümkünse bir şirket avukatından yardım alarak yapmak çok önemlidir. Sermaye artırımı yaparken belli başlı hukuki kuralları uygulamak ve buna göre artırım yapmak çok önemlidir. Belli bir yatırımla şirketinizin hacmini büyütebilir, yatırımlar sayesinde yeni hedefler belirleyebilir ve bunların izinde şirketinizi büyütebilirsiniz.

Sermaye Artırımında Ne Gibi Destekler Verilir

Özkök Hukuk Bürosu olarak sermaye artırımlarınız konusunda bilmediğiniz tüm hukuki konularda tam destek veriyor, izlemeniz elzem olan tüm hukuki yollarda yanınızda oluyoruz. İşinde uzun yıllar tecrübeli olan şirket avukatlarımızla dilediğiniz iletişimi kurmanızı sağlıyor, şirketinize yapacağınız yatırımın ölçeği uyarınca almanız gereken tüm önlemleri aktarıyor, hukuki işlemlerin yapılmasında, düzenlenecek evrakların eksiksiz bir biçimde oluşturulmasında destek veriyoruz. Özkök Hukuk Bürosu olarak sermaye artırımınızda şirketiniz için en uygun şirket avukatını belirleyerek sizler için en uygun şekilde ve şartlarda çalışmasına olanak sağlıyoruz.

Şirket avukatlarımız uzun yıllar boyunca sermaye artırımı, sermayenin hukuki yollarla en uygun biçimde büyütülmesi gibi konularda işinde tecrübeli ve uzman, aynı zamanda şirketinizle alakalı diğer tüm hukuki konulara hakim ve destek olabilecek kişilerdir. Hukuk alanında ve bilhassa şirket avukatlığı konusunda engin tecrübeye sahip şirket avukatlarımız sayesinde sermayenizi büyütürken mühim olan tüm hukuki konularda sizlerin yanında ve yakınınızdayız. Yapacağınız tüm hukuki işlemlerde şirketinizin hukuki temellerde sağlam adımlar atmasını sağlıyor ve şirketinizin varlığı boyunca yanınızda oluyoruz.

HEMEN İLETİŞİME GEÇMEK İÇİN 0 541 485 92 48