Loading...
Hakkımızda 2019-06-11T12:44:58+00:00

ÇÖZÜM ODAKLI YAKLAŞIM

Bizler, ilk günden itibaren, çalışma tarzımız ve müvekkillerimize sağladığımız hizmetler yönünden diğer hukuk bürolarından farklı olmamız gerektiğine inandık. Müvekkillerimize en uygun hukuki çözümü en hızlı, etkili ve kaliteli şekilde vererek katma değer sağlamayı disiplin edinmiş olmamız bize başarıyı getiren etkenler arasındadır. Özkök Hukuk Bürosu olarak tüm ana çalışma alanlarımızda mükemmelliği sunuyoruz.
Büromuz bugün her biri konusunda uzman 10 kişilik bir ekiple özel hukuk ve kamu hukuku alanında hizmet vermektedir.

DAVA TAKİBİ VE DANIŞMANLIK

Özkök Hukuk Bürosu, sorunlarınızda anlayışlı ve hünerli avukatların desteğini hak ettiğinize inanmaktadır. Bu bilinç ile her biri kendi alanında uzman avukat ekibi ile müvekkillerimizin menfaatine odaklanmaktayız. Amacımız öncelikle sorun oluşmasını engellemek, bir diğer tabirle önleyici avukatlık yapmaktır. Danışmanlık verdiğimiz şirket, kurum ve bireylerle yaptığımız haftalık ya da aylık toplantılar vesilesi ile hem müvekkillerimizi hukuki sorun ya da işlemleri konusunda düzenli olarak bilgilendirmekte hem de stratejilerimizi en doğru şekilde oluşturup hedefe emin adımlarla yürümekteyiz.

ARABULUCULUK

Adalet bakanlığına bağlı olarak icra edilen arabuluculuk hizmeti, adalet bakanlığı hukuk işleri müdürlüğüne bağlı; gerekli eğitimi almış ve başarı göstermiş en az 5 yıllık hukukçular arasından seçilmiş avukatlar tarafından verilmektedir.
Kişiler ya da şirketler arabuluculuk hizmetini, ceza ya da kabahatler kanununa dair olan konular ve idare hukukunu ilgilendiren konular, boşanma davası ya da aile içi şiddet içeren konular dışında, her türlü uyuşmazlık çerçevesinde alabilirler.

İCRA TAKİBİ VE YÖNETİMİ

Özkök Hukuk Bürosu olarak 2008 yılından beri Qnbfinansbank A.Ş.’nin, 2017 yılından beri ise Vera Varlık A.Ş.’nin Bursa sözleşmeli bürosu olarak çalışmaktayız. Ayrıca çeşitli sektörlerden çeşitli müvekkil firmalarımızın kambiyo senetlerinden kaynaklı alacak takiplerini yürütmekteyiz.
Call center ekibimiz tüm gün borçlularımıza telefon, mesaj, sesli mesaj yöntemleri ile ulaşarak borçlulara yardımcı olmaya, ödeme kolaylıkları sunmaya çalışmakta, borçları defaten ödemede faiz indirimi ile ya da taksitle yapılandırarak kolay ödenebilir hale getirmeye çalışmaktadır.
Saha ve operasyon ekibimiz çeşitli sorgu programları vesile ile borçlulara ulaşarak borçlularla irtibat kurmaktadır. İcra ekibimiz evrak işlemlerinin icra dairesinde gerçekleştirilmesi, mal varlığı hacizlerinin konulması, maaş hacizlerinin konulması, haciz ve muhafaza işlemlerinin yapılması alanlarında tahsilatımıza destek sağlamaktadır.

bursa avukat

Av. Özlem Zennup ÖZKÖK

KURUCU AVUKAT

1987 Bursa doğumludur. 2010 senesinde Bilkent Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nden mezun olmuştur. 2013 senesinden bu yana serbest avukatlık yapmaktadır. İş Hukuku, Tazminat Hukuku, İcra Hukuku, Ceza Hukuku ve Aile Hukuku üzerinde çalışmaktadır. Tazminat hukukunda aktüer uzmanıdır. İş Hukuku alanında bilirkişilik yapmıştır. İyi derecede İngilizce bilmektedir. Bursa Boşanma Avukatı Olarak Ağırlıklı Hizmet Vermekteyiz. Ayrıca İcra Takibi ve Yönetimi Arabuluculuk Dava Takibi, Ticaret Hukuku, İş Hukuku Tazminat ve Miras Konularında da Tecrübemizle Yanınızdayız.

Bursa avukat hukuk bürosu olarak hizmet verdiğimiz uzun yıllardan beri tek amacımız sizlerin daha iyi temsil edilmenizdir. Bu anlamda hukuk alanında yaptığımız ilk çalışmalardan günümüze kadar yolumuza devam ederken aynı zamanda gelecekle ilgili daha sağlam adımlar atabilmek adına çalışmalarımıza hız kesmeden devam ediyoruz. İnsanların hukuk alanında yeterli bilgiye sahip olmadıklarını bildiğimiz için özellikle konuları ayrıntılı bir şekilde inceleyerek davalarımızın kontrolünü sağlıyoruz. Ağır ceza avukatı ya da işçi avukatı bulma hususunda zorluk çeken pek çok müvekkilimiz oldu. Bizler ceza avukatı olarak ya da işçi avukatı olarak tüm müvekkillerimizi dinliyor onların sorunlarına en kısa sürede çözüm buluyoruz. Son dönemde iş kazası avukatı olarak girdiğimiz pek çok davayı kazanmamız işimizi ne kadar doğru yaptığımızı göstermektedir.

Devamını Gör

Özkök Hukuk Bürosu Bursa’da sağladığı hizmetler sonucunda oldukça farklı alanlarda avukatlık hizmeti sunmuş ve sunmaya devam etmektedir. En önemli alanların incelendiği ve bu alanlarla ilgili olarak gerekli donanımlara sahip olan avukatlarla çalışmakla birlikte bu avukatların ilgili alanlara karşı yeterince deneyim kazanmış olmasına oldukça dikkat etmektedir. Bu kapsamda hem avukatlarla çalışırken hem de avukatlık hizmeti sunarken bu ayrıntılara oldukça dikkat etmekteyiz. Özellikle herhangi bir dava konusuyla ilgili olarak daha önce o davaya benzer bir konuyla çalışmamış olan bir avukat tahsis etmek yerine daha deneyimli olan birisini yönlendirmeyi daha isabetli görmekteyiz.

Bursa’daki en iyi avukatları hukuk büromuzun çatısı altında bir araya getirerek müvekkillerimiz için sağlam bir hukuksal temel oluşturma gayreti içerisinde çalışmaktayız. Yaptığımız çalışmalar göz önüne alındığında değerlerimizin ve müvekkillerimize karşı olan tutumumuzun en üst seviyede oldu rahatlıkla görülebilecektir. Bununla birlikte avukat bürosu çatısı altında birlikte çalışmaya karar verdiğimiz arkadaşlarımızın belirli dava konuları üzerinde yeterince deneyime sahip olması konusunda oldukça hassas davranmaktayız. Bu çerçevede hukuk büromuzda çalışmaya başlayan avukatların belirli konular üzerinde yeterince davaya bakmış olması ve bu davaların büyük çoğunluğunda başarılı sonuçlar elde etmesi gerekmektedir. Bu konu üzerinde oldukça dikkatli bir şekilde davranarak avukat seçimlerini bu minval üzerine yapmaktayız.

Bursa’da avukatlık hizmeti veren arkadaşlarımızı profesyonel bir hukuk bürosunun çatısı altına toplayarak sağladığımız bu hizmetin en önemli adımı ise müvekkillerimize olan yakınlığımızın daha da derinleşmesi ve halk ile iç içe bir şekilde çalışma prensibini edinmiş olmamızdır. Hukuki davalarda kullanılan kendine has terminoloji ile halktan kopuk bir sistem gibi görünen dava yazışmalarını, herkesin anlayabileceği şekilde açıklayarak insanların konuları oldukça iyi anlamasına yardımcı oluyoruz.

Bursa avukat Nilüfer ilçesinde ki hizmetler sayesinde halkın sevgisini kazanmakla birlikte aynı zamanda halk ile iç içe olmanın vermiş olduğu huzuru yaşıyoruz. Özellikle herhangi bir dava ile karşı karşıya kalan insanların bize ilk başvuru yapmalarının ardından detaylı bir şekilde konuyu anlaması adına açıklamalarda bulunuyoruz. Bu noktada ilk olarak dava dosyasının avukatlar tarafından en ince detaylarınca incelenmesini sağlayarak konuyla alakalı detayları öğreniyor ardından ise vatandaşın anlayacağı bir terminolojiye uygun olarak açıklamalarda bulunuyoruz.

İnsanlarla karşılıklı olarak kurduğumuz iletişim sayesinde hem onların dava ile ilgili detayları öğrenmelerini sağlıyor hem de ilerleyen dönemlerde atılacak adımlarla ilgili gerekli alt yapının hazırlanmasına yardımcı oluyoruz. Bu sayede davanın başlangıç sürecinde tüm detayları anlayan birisinin davanın ilerleyen aşamalarında yabancılık çekmemeleri adına büyük bir adımın atılmış olması sağlanmış olmaktadır.

Bu çerçevede davanın tüm noktalarının müvekkil tarafından anlaşılması beklenmediği gibi hiç anlamaması da göz ardı edilmemelidir. En azından dava ile ilgili olan kritik detayların oldukça sade ve anlaşılabilir bir dille anlatılması ve müvekkilin bu kritik noktaları oldukça iyi anlaması gerekmektedir. Bursa avukatlar iletişim bilgilerini İnternet sitemizden edinebilirsiniz.

YOL TARİFİ ALIN:

Şirketimiz Kromlüks A.Ş olarak Özkök Hukuk Bürosu ile yaklaşık 5 yıldır çalışmaktayız. Titiz, dikkatli ve güvenilir çalışmalarından, hukuki konulardaki profesyonel yardım ve yönlendirmelerinden dolayı kendilerine çok teşekkür ediyoruz.

Mustafa Çelikten, Kromlüks A.Ş.

Geçtiğimiz 4 yıl boyunca Özkök Hukuk avukatları ile çalıştık. Biz büyüdükçe ve evrildikçe, Özkök Hukuk’ta en değer verdiğimiz şey şirketimizi tanımaları ve neye ihtiyaç duyacağımızı bilmeleri oldu.

Ahmet Yıldız, Yıldız Medikal Danışmanlık
Call Now Button