Loading...
Hakkımızda 2019-06-11T12:44:58+00:00

ÇÖZÜM ODAKLI YAKLAŞIM

Bizler, ilk günden itibaren, çalışma tarzımız ve müvekkillerimize sağladığımız hizmetler yönünden diğer hukuk bürolarından farklı olmamız gerektiğine inandık. Müvekkillerimize en uygun hukuki çözümü en hızlı, etkili ve kaliteli şekilde vererek katma değer sağlamayı disiplin edinmiş olmamız bize başarıyı getiren etkenler arasındadır. Özkök Hukuk Bürosu olarak tüm ana çalışma alanlarımızda mükemmelliği sunuyoruz.
Büromuz bugün her biri konusunda uzman 10 kişilik bir ekiple özel hukuk ve kamu hukuku alanında hizmet vermektedir.

DAVA TAKİBİ VE DANIŞMANLIK

Özkök Hukuk Bürosu, sorunlarınızda anlayışlı ve hünerli avukatların desteğini hak ettiğinize inanmaktadır. Bu bilinç ile her biri kendi alanında uzman avukat ekibi ile müvekkillerimizin menfaatine odaklanmaktayız. Amacımız öncelikle sorun oluşmasını engellemek, bir diğer tabirle önleyici avukatlık yapmaktır. Danışmanlık verdiğimiz şirket, kurum ve bireylerle yaptığımız haftalık ya da aylık toplantılar vesilesi ile hem müvekkillerimizi hukuki sorun ya da işlemleri konusunda düzenli olarak bilgilendirmekte hem de stratejilerimizi en doğru şekilde oluşturup hedefe emin adımlarla yürümekteyiz.

ARABULUCULUK

Adalet bakanlığına bağlı olarak icra edilen arabuluculuk hizmeti, adalet bakanlığı hukuk işleri müdürlüğüne bağlı; gerekli eğitimi almış ve başarı göstermiş en az 5 yıllık hukukçular arasından seçilmiş avukatlar tarafından verilmektedir.
Kişiler ya da şirketler arabuluculuk hizmetini, ceza ya da kabahatler kanununa dair olan konular ve idare hukukunu ilgilendiren konular, boşanma davası ya da aile içi şiddet içeren konular dışında, her türlü uyuşmazlık çerçevesinde alabilirler.

İCRA TAKİBİ VE YÖNETİMİ

Özkök Hukuk Bürosu olarak 2008 yılından beri Qnbfinansbank A.Ş.’nin, 2017 yılından beri ise Vera Varlık A.Ş.’nin Bursa sözleşmeli bürosu olarak çalışmaktayız. Ayrıca çeşitli sektörlerden çeşitli müvekkil firmalarımızın kambiyo senetlerinden kaynaklı alacak takiplerini yürütmekteyiz.
Call center ekibimiz tüm gün borçlularımıza telefon, mesaj, sesli mesaj yöntemleri ile ulaşarak borçlulara yardımcı olmaya, ödeme kolaylıkları sunmaya çalışmakta, borçları defaten ödemede faiz indirimi ile ya da taksitle yapılandırarak kolay ödenebilir hale getirmeye çalışmaktadır.
Saha ve operasyon ekibimiz çeşitli sorgu programları vesile ile borçlulara ulaşarak borçlularla irtibat kurmaktadır. İcra ekibimiz evrak işlemlerinin icra dairesinde gerçekleştirilmesi, mal varlığı hacizlerinin konulması, maaş hacizlerinin konulması, haciz ve muhafaza işlemlerinin yapılması alanlarında tahsilatımıza destek sağlamaktadır.

bursa avukat

Av. Özlem Zennup ÖZKÖK

KURUCU AVUKAT

1987 Bursa doğumludur. 2010 senesinde Bilkent Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nden mezun olmuştur. 2013 senesinden bu yana serbest avukatlık yapmaktadır. İş Hukuku, Tazminat Hukuku, İcra Hukuku, Ceza Hukuku ve Aile Hukuku üzerinde çalışmaktadır. Tazminat hukukunda aktüer uzmanıdır. İş Hukuku alanında bilirkişilik yapmıştır. İyi derecede İngilizce bilmektedir. Bursa Boşanma Avukatı Olarak Ağırlıklı Hizmet Vermekteyiz. Ayrıca İcra Takibi ve Yönetimi Arabuluculuk Dava Takibi, Ticaret Hukuku, İş Hukuku Tazminat ve Miras Konularında da Tecrübemizle Yanınızdayız. 

Şirketimiz Kromlüks A.Ş olarak Özkök Hukuk Bürosu ile yaklaşık 5 yıldır çalışmaktayız. Titiz, dikkatli ve güvenilir çalışmalarından, hukuki konulardaki profesyonel yardım ve yönlendirmelerinden dolayı kendilerine çok teşekkür ediyoruz.

Mustafa Çelikten, Kromlüks A.Ş.

Geçtiğimiz 4 yıl boyunca Özkök Hukuk avukatları ile çalıştık. Biz büyüdükçe ve evrildikçe, Özkök Hukuk’ta en değer verdiğimiz şey şirketimizi tanımaları ve neye ihtiyaç duyacağımızı bilmeleri oldu.

Ahmet Yıldız, Yıldız Medikal Danışmanlık