Özlem Zennup Özkök
Özlem Zennup ÖzkökKurucu Avukat
Av. Özlem Zennup Özkök 2010 yılında Bilkent Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nden mezun olmuştur. Kariyerinin ilk yıllarında Türkiye’nin önde gelen hukuk bürolarından Pekin&Bayar, Elig, Paksoy, Yarsuvat&Yarsuvat ve GSI’da stajyerlik ve avukatlık yapmış; bu dönemde şirket birleşme ve devralmaları, hissedarlık sözleşmeleri, yönetim ve genel kurul düzenlemeleri, hukuki due dilligence hizmetleri, hisse alım-satım sözleşmeleri ve uluslararası firmalara genel hukuk danışmanlığı sunulması alanlarında tecrübe edinmiştir.

2012 yılında Özkök Hukuk Bürosu’nu kuran Özkök, 8 yıldır kendi ofisi bünyesinde avukatlığa devam etmektedir. İş Hukuku, Şirketler Hukuku, Sözleşmeler Hukuku, Ticaret Hukuku, İcra ve İflas Hukuku ile Tazminat Hukuku alanlarında üst düzey bilgi ve deneyime sahip olmasının yanı sıra 4 yıl boyunca işçilik alacakları ve aktüerya bilirkişiliği yapmış ve bu alandaki tecrübesini de geliştirmiştir.

Tekstil, gıda, savunma sanayi, makine, lojistik, enerji, medya, otomotiv gibi sektörlerde faaliyet gösteren müvekkil firmalarına; bütüncül bir yaklaşım benimseyerek, şirketlerin kurumsal işleyişleri kapsamında ihtiyaç duyabileceği tüm konularda hukuki danışmanlık ve dava hizmeti vermektedir.

Özkök Hukuk Bürosu’nda firmalara sunulan hukuki hizmetlerin yanı sıra, Boşanma ve Mal Paylaşımı davaları, Ceza davaları, Miras ve Gayrımenkul davaları, İdari Davalar başta olmak üzere farklı bireysel dava alanlarında kapsamlı hukuki hizmet sunulmaktadır.

Bursa Barosu’na kayıtlı olan Av. Özlem Zennup Özkök, ileri derecede İngilizce bilgisine sahiptir.

Rumeysa Özge UzkanAvukat
Rumeysa Özge Uzkan, 2021 yılında İstanbul Üniversitesi’nden mezun olmuştur. Lisans eğitimi boyunca hukuk alanında birçok sertifika programlarına katılmış olan Uzkan, 2021 yılında Özkök Hukuk Bürosu bünyesine katılmış olup İş Hukuku, Aile Hukuku ve Ceza Hukuku alanlarında çalışmasını sürdürmektedir.
Eylem Altun TekeAvukat
Avukat Eylem ALTUN TEKE 2020 yılında Ankara Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nden mezun olmuştur. Meslek hayatına Ankara’da başlayan Eylem ALTUN TEKE öğrencilik hayatında birçok öğrenci topluluğu ve sivil toplum kuruluşunda yer almış Ankara 1 Nolu Baro Sosyal Sorumluluk Projeler Kurulu ile ortak çalışmalar yürütmüştür. Gerek Öğrencilik gerekse staj ve çalışma hayatında bir çok alanda sertifika programına katılmış olan Eylem ALTUN TEKE 2023 senesinde Bursa’ya gelmiştir ve çalışma hayatını Özkök Hukuk Bürosu bünyesinde İş Hukuku, Aile Hukuku ve Ceza Hukuku alanlarında sürdürmektedir.
Aleyna ÖnverAvukat
Aleyna ÖNVER, 2019 yılında Uludağ Üniversitesi’nden mezun olmuştur. Lisans eğitimi ve meslek hayatı boyunca hukuk alanında birçok sertifika programlarına katılmış olan Önver, 2023 yılında Özkök Hukuk Bürosu bünyesine katılmış olup İş Hukuku, Aile Hukuku ve Ceza Hukuku alanlarında çalışmasını sürdürmektedir.
Şeyma Balcı MemişAvukat
Şeyma BALCI MEMİŞ, 2016 yılında İstanbul Ticaret Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nden mezun olmuştur. Meslek hayatını 2016 yılından itibaren aktif bir şekilde sürdürmekte olan meslektaşımız, 2020 yılında İstanbul Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsünde Gayrimenkul ve İnşaat Hukuku alanında yüksek lisans programına başlamış olup eğitimini başarıyla tamamlamıştır. 2023 yılında Özkök Hukuk Bürosu bünyesine katılmış olan Şeyma BALCI MEMİŞ, başta İş Hukuku, Gayrimenkul Hukuku, Borçlar ve Ceza Hukuku olmak üzere çeşitli alanlarda çalışmalarını sürdürmektedir.
Gamze VardarStajyer Avukat
Gamze Vardar, 2023 yılında Uludağ Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nden mezun olmuştur. Lisans öğrenimi sürecinde İtalya, İspanya gibi Avrupa ülkelerinde bulunmuştur. Orta düzeyde İngilizce bilgisine sahiptir. Birçok hukuk eğitim programlarına katılmış olup Özkök Hukuk Bürosu’nda avukatlık stajını sürdürmektedir.
Cisem Atisİcra Personeli
Çisem Atış, 2015 yılında Manisa Celal Bayar Üniversite Bankacılık ve Finans bölümünden, 2020 yılında Eskişehir Anadolu Üniversitesi Adalet bölümünden mezun olmuştur. Şu an eğitimine Eskişehir Anadolu Üniversitesi İktisadi İdari Bilimler Fakültesi İngilizce İktisat bölümünde devam etmektedir. 2023 yılında Özkök Hukuk Bürosu bünyesinde çalışma hayatına devam eden kâtibimiz icra departmanında görev almaktadır.
Gözde Selen Beklerİcra Birimi Temsilcisi
Gözde Selen Bekler Kırklareli Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi, Uluslararası İlişkiler Bölümünden 2019 yılında mezun olmuştur. Üniversite Eğitimi Boyunca Türkiye Uluslararası İlişkiler Derneğinin ve Klu Uluslararası İlişkiler Derneğinin Yönetim Başkanlıklarını Gerçekleştirmiştir. 2019 ve 2022 yılları arasında BİLKENT HOLDİNG bünyesinde Program Koordinatörü olarak görev alan Gözde Selen Bekler’in Ön muhasebe ve İnsan Kaynakları alanında da çeşitli sertifikaları bulunmaktadır.2023 yılı Aralık ayı itibari ile ÖZKÖK HUKUK BÜROSU bünyesinde İcra Birimi Temsilcisi olarak görev almaktadır.
Çiğdem SeymenYönetici Asistanı
Çiğdem Seymen Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesi’nden 2014 yılında mezun olmuştur. 1999 yılında ön muhasebe görevinde bulunmuş, 2004 yılı ile 2007 yılları arasında Bursa Yüksek İhtisas Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde yönetici asistanlığı görevinde çalışmıştır. 2020 yılı itibari ile Özkök Hukuk Bürosu’nda yönetici asistanı olarak görev almaktadır.