Ekip 2021-02-25T13:54:01+00:00
Özlem Zennup Özkök
Özlem Zennup ÖzkökKurucu Avukat
Av. Özlem Zennup Özkök 2010 yılında Bilkent Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nden mezun olmuştur. Kariyerinin ilk yıllarında Türkiye’nin önde gelen hukuk bürolarından Pekin&Bayar, Elig, Paksoy, Yarsuvat&Yarsuvat ve GSI’da stajyerlik ve avukatlık yapmış; bu dönemde şirket birleşme ve devralmaları, hissedarlık sözleşmeleri, yönetim ve genel kurul düzenlemeleri, hukuki due dilligence hizmetleri, hisse alım-satım sözleşmeleri ve uluslararası firmalara genel hukuk danışmanlığı sunulması alanlarında tecrübe edinmiştir.

2012 yılında Özkök Hukuk Bürosu’nu kuran Özkök, 8 yıldır kendi ofisi bünyesinde avukatlığa devam etmektedir. İş Hukuku, Şirketler Hukuku, Sözleşmeler Hukuku, Ticaret Hukuku, İcra ve İflas Hukuku ile Tazminat Hukuku alanlarında üst düzey bilgi ve deneyime sahip olmasının yanı sıra 4 yıl boyunca işçilik alacakları ve aktüerya bilirkişiliği yapmış ve bu alandaki tecrübesini de geliştirmiştir.

Tekstil, gıda, savunma sanayi, makine, lojistik, enerji, medya, otomotiv gibi sektörlerde faaliyet gösteren müvekkil firmalarına; bütüncül bir yaklaşım benimseyerek, şirketlerin kurumsal işleyişleri kapsamında ihtiyaç duyabileceği tüm konularda hukuki danışmanlık ve dava hizmeti vermektedir.

Özkök Hukuk Bürosu’nda firmalara sunulan hukuki hizmetlerin yanı sıra, Boşanma ve Mal Paylaşımı davaları, Ceza davaları, Miras ve Gayrımenkul davaları, İdari Davalar başta olmak üzere farklı bireysel dava alanlarında kapsamlı hukuki hizmet sunulmaktadır.

Bursa Barosu’na kayıtlı olan Av. Özlem Zennup Özkök, ileri derecede İngilizce bilgisine sahiptir.

Öznur Yeşilnacar
Öznur YeşilnacarAvukat
Av. Öznur Yeşilnacar, 2015 yılında Gaziantep Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nden mezun olmuş; 3 yıl boyunca İstanbul’da Çelik Hukuk Bürosu’nda çalışmıştır. 2018 yılında Özkök Hukuk Bürosu bünyesine katılan Öznur Yeşilnacar; Ticaret Hukuku, İş ve Sosyal Güvenlik Hukuku, Ceza Hukuku, Miras ve Gayrimenkul Hukuku, Aile Hukuku ile İcra ve İflas Hukuk alanlarında çalışmalarını sürdürmektedir.
Şirin Güngör
Şirin GüngörAvukat
Av. Şirin Güngör, 2016 yılında Akdeniz Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nden mezun olmuş; mezuniyeti itibariyle Bursa’da çalışmalarını sürdürmüştür. 2021 yılında Özkök Hukuk Bürosu bünyesine katılan Şirin Güngör; Ticaret Hukuku, İş ve Sosyal Güvenlik Hukuku, Ceza Hukuku, Miras ve Gayrimenkul Hukuku, Aile Hukuku ile İcra ve İflas Hukuk alanlarında çalışmalarını sürdürmektedir.
Dilan Ecem Ceylan
Dilan Ecem CeylanStajyer Avukat
Özyeğin Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nden 2020 yılında mezun olmuştur. Lisans eğitimi süresince birçok sertifika programına ve kurgusal davalara katılmıştır. Özkök Hukuk Bürosu’nda Ticaret Hukuku, İş Hukuku, Ceza Hukuku ve Aile Hukuku alanlarında çalışmalarını sürdürmekte olan Ceylan, orta düzeyde İngilizce bilgisine sahiptir.
Zeynep Canbulat
Zeynep Canbulatİcra Katibi
İstanbul Gelişim Üniversitesi Adalet Meslek Yüksek Okulu’undan 2018 yılında mezun olmuştur. F Klavye Kullanımı, İş Hukuku, Anayasa Hukuku, Ticaret Hukuku, İcra İflas Hukuku, Sözleşmeler Hukuku seminerleri ile ek eğitim almış olup 2016-2019 yılları arasında hukuk asistanlığı yapan Canbulat, orta düzeyde İngilizce bilgisine sahiptir. Zeynep Canbulat 2020 yılından beri Özkök Hukuk Bürosu’nda İcra Hukuku alanında çalışmaktadır.
Kerem Beğer
Kerem Beğerİcra Katibi
Uludağ Üniversitesi Yenişehir İbrahim Orhan Meslek Yüksek Okulu Bilgisayar Programcılığı bölümünden 2015 yılında mezun olmuştur. 2015-2019 yılları arasında bilgi işlem personeli olarak çalışmalarını sürdüren Beğer, orta düzeyde İngilizce bilmektedir. 2020 yılı itibariyle Özkök Hukuk Bürosu Bilgi İşlem ve İcra Hukuku alanlarında görev yapmaktadır.
Çiğdem Seymen
Çiğdem SeymenYönetici Asistanı
Çiğdem Seymen Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesi’nden 2014 yılında mezun olmuştur. 1999 yılında ön muhasebe görevinde bulunmuş, 2004 yılı ile 2007 yılları arasında Bursa Yüksek İhtisas Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde yönetici asistanlığı görevinde çalışmıştır. 2020 yılı itibari ile Özkök Hukuk bürosunda yönetici asistanı olarak görev almaktadır.
Hemen Arayın
Whatsapp