Av. Arb. Özlem Zennup ÖZKÖK : +90 541 485 92 48

Özkök Hukuk Bürosu Bursa’da verdiği avukatlık hizmetleri ile birlikte farklı hukuki alanlarda çalışmalar yapmaktadır. Son dönemde artan adli olayların önüne geçebilmek ve insanların suça bulaşmalarının önüne geçmek adına yapılan tüm çalışmalarda ve etkinliklerde yer alan Özkök Hukuk Bürosu, attığı tüm adımlarda insanların daha iyi bir yaşam kalitesine sahip olmasını önemsemektedir. Bu anlamda yaptığı çalışmalarla birlikte toplumun sesi olan ve insanlarla olan ilişkilerini her zaman iyi bir düzeyde sürdüren Özkök Hukuk Bürosu, hukuki davaların oluşması söz konusu olduğu durumlarda da gerekli tüm çalışmaları yapmaktadır.

Kurulduğu günden beri birçok alanda ve birçok dava sürecinde etkili çalışmalar yapmakla birlikte müvekkillerine olan yakınlığıyla bilinen Özkök Hukuk Bürosu, çalışmalarına devam ederken aynı zamanda oldukça farklı alanlardaki davalarla ilgili olarak da çalışmalarına hız kesmeden devam etmektedir. Özellikle uyuşturucu konularının yer aldığı davalara bakma şekliyle birçok davanın çözüme kavuşmasına yardımcı olmakla kalmamış aynı zamanda suçsuz birçok kişinin aklanmasına da yardımcı olmuştur.

Uyuşturucu Davaları

Uyuşturucu davaları, genel olarak bakıldığında halk arasında oldukça korkutucu suçlar bünyesine girmektedir. Bu suçlarla ilgili olarak özel çalışmaların yapılması ve bu konuyla ilgili olarak mevcut durumdaki Anayasal hakların oldukça dikkatli bir şekilde incelenmesi gerekmektedir. Bununla birlikte suçlanan müvekkilinin mevcut durumdaki dava ile ilgili suçlandığı konuların ceza maddesinin hangi kısmında incelendiğini ve müvekkilinin bu suçlarla herhangi bir ilişkisinin olup olmadığı konusundaki detayları oldukça net bir şekilde öğrenmelidir.

Avukat ile müvekkili arasında gerçekleşen görüşmeler gerçekten de oldukça önemlidir. Özellikle kişinin kendisini tamamen suçsuz olarak ifade ettiği davalarda gerçekten de atfedilen suç ile müvekkili arasında bir ilişkinin olup olmadığı konusunda avukatın oldukça iyi bir araştırma yapması gerekmektedir. Eğer herhangi bir ilişki yok ise davanın seyrini bu noktaya çekerek müvekkilinin herhangi bir suç ile ilgili bir bağlantısının olmadığı noktasında bir savunma şekli benimsenebilecektir.

Avukat, müvekkilinin hiç ceza almaması ya da en az cezayla bu davadan ayrılmasına çalışacaktır.

Özkök Hukuk Bürosu

Bursada avukat lık hizmeti sunan Özkök Hukuk Bürosu, bu kapsamda özellikle birçok başarılı avukatla birlikte çalışmaktadır. Bu çalışmalar içerisinde yer alan avukatların tamamı belirli bir deneyim yaşamış ve söz konusu dava ile ilgili olarak birçok davada avukatlık yapmışlardır. Bu durum da onların savunma mekanizmasının nasıl işlemesi gerektiği noktasında atılacak adımların daha dava başlamadan önce belirlenmesini ve bu noktalar üzerinden devam ettirilmesini sağlayacaktır. Uyuşturucu davalarına bakan avukat arıyorsanız doğru yerdesiniz.

Bursa avukat lık hizmetleri sayesinde insanların karşılaştığı uyuşturucu gibi olumsuz davaların çözüme kavuşturulması ve suçsuz insanların bir an önce aklanarak günlük yaşantılarına dönmeleri amaçlanmaktadır. Bu amaç doğrultusunda toplumu bilinçlendirmek adına adımlar atan Özkök Hukuk Bürosu, gelecek nesillerin uyuşturucu ile mücadele anlamında gerçekten yeterince bilinçli olmasını hedeflemektedir. Bu çerçevede yaptığı ve yapmayı planladığı çalışmalarla birlikte daha sağlıklı ve daha az suça karışmış bir toplum kurma hayallerini de devam ettirmek istemektedir.

Av. Arb. Özlem Zennup ÖZKÖK : +90 541 485 92 48